Adana Zumba
Uncategorized

Adana Zumba Salonları

Adana Zumba Salonları aramalarınızda ihtiyacınız olan tüm bilgileri burada bulabilirsiniz. Gymland Fitness olarak Adana’da hizmet vermekte olan spor merkezimizda zumba eğitimleri de vermekteyiz. Son teknolojilerle donatılmış spor salonumuzda alanında eğitimli ve işinin ehli eğitimcilerimiz tarafından verilen zumba derslerine katılarak, eğlencenin doruklarına çıkabilir ve aynı zamanda sağlıklı bir şekilde spor yaparak kilo verebilirsiniz.

Adana Zumba Nedir?

Zumba nedir, zumba ile zayıflama, zumba ile kalori yakma, zumbada hangi danslar var ve zumba nasıl yapılır sorularının yanıtları burada.

Zumba, 1970 doğumlu Kolombiya doğumlu Alberto tarafından keşfedilen bir danstır. Önce ülkesinde dans yarışmasını kazanan Alberto, zumbayı 1999 yılında bir akıma dönüştürdü. 2006 yılında Zumba Fitness LLC’yi kuran Alberto, zumba ürünlerini ve videolarını satan organizasyon firmasıyla birlikte 200 eğitmenle 185 ülkede ve 160 bin’den fazla salonda hizmet vererek zumbayı adeta dünyaya yaydı.

Adana Zumba Salonları Adresleri

Zumba ile zayıflama konusu elbette en çok merak edilen konuların başında geliyor. Adana Zumba ihtiyacınızı karşılmakta olan firmamız aynı zamanda Adana’da Zumba salonları içerisinde dikkat çekmektedir. Zumba yaparak tüm vücudunuzu hareket ettirdiğiniz için kalp atışlarınız ve kan dolaşımınız hızlanır ve bu da doğal olarak yağ yakımını hızlandırır. Zumba yaparak hem eğlenebilir hem de hızlıca yağ yakarak yüksek kalori kaybı yapabilirsiniz.

Adana Zumba
Adana Zumba

Zumba yaparak kaç kalori yakılır?

Elbette kalori yakımı konusunda net bilgiler vermek doğru olmayacaktır. Zira kalori yakımı kişinin yaşı, cinsiyeti, kilosu ve kas oranına göre değişim göstermektedir. Fakat zumba yaparak ortalama yakacağınız kalori için örnek vermek gerekirse, 1 saatlik zumba dersiyle birlikte ortalama 300-600 kalori yakabilirsiniz.

Adana Zumba Salonları

Zumba’nın tümünde hareketli müzikler eşliğinde yapılabilen bir dans edildi. Bu salon sıkça tercih edilen Adana zumba salonları arasında yer alan Gymland Spor Merkezi‘nde en popüler zumba danslarını sizlerle birlikte yapıyoruz. Başlıca zumba dansları şu şekilde:

Merenge
Filamenko
Tango
Oryantal
HipHop
Mambo
Salsa
Samba

Bizlere ulaşmak için web sitemizde yer alan “Canlı Destek Whatsapp” hattından hemen mesaj atabilir, veya İletişim bölümündeki telefon numaralarımız üzerinden direkt arayarak randevu alabilir ve merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Hayal ettiğiniz vücuda kavuşmak ve sağlıklı bir bedene sahip olmak için hemen arayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir