Uncategorized

Adana Pilates

Adana Pilates olarak son yıllarda popüler hale gelen ve sağlık için olmaz olmaz spor türlerinden biri olan pilatesle ilgili hizmet vermekteyiz.

100 yıllık bir geçmişi olan pilatesle ilgili tüm bilgileri burada bulabileceğiniz gibi Adana pilates fiyatları, pilatesin faydaları, pilates nasıl yapılır, Adana pilates eğitimleri, pilates dersleri ve ücretleri gibi aramaların yanıtlarını Gymland Spor Merkezi’nde bulabilirsiniz.

Adana Pilates Salonları (Pilates Nedir?)

Pilates 100 yıllık bir geçmişe sahiptir. Eklem ve kemikleri hayat boyunca korumak ve kaasları güçlendirmekle, esnetmeye ve özellikle de içsel karın kaslarını kuvvetlendirmeye yardımcı olan pilatesi, Gymland Spor Merkezi’nde yapabilirsiniz. Yerçekimine karşı yapılan pilates egzersizleri vücudun şeklini daha güzel bir görüntüye kavuşturmaktadır. Gebelik döneminde alınan fazla kilolar ve değişen beden ruh halinin etkilerinden kurtulmak için Pilates birebirdir.

Pilates Nasıl Yapılır?

Pilates yaparak dikkat edilmesi gereken kuralların başında hiç kuşkusuzsunuz. Pilates salonlarında yaptığınız için pilates hazır olduğundan emin olun ve tüm dikkatinizi nerede istediğinize ve hangisini yaptığınızda vermelisiniz. Ayrıca adana pilates derslerinde en önemli konuların başında da merkezleme yapıyor. Merkez denilen yer göbek, bel ve göbeğini çevreleyen. Pilates eğitimleri alıyorken akıcı hareketlere, kesinlik, kontrol ve nefeslere son derece önem veriyoruz. Bizler merkezimizde size bu hizmetleri ve dersleri uzman kadromuzla birlikte tutarak devam ediyoruz.

Adana Pilates Dersleri
Adana Pilates Dersleri

Pilatesin Faydaları Neler?

Pilates eğitimlerinde yapmış olduğunuz sporun en önemli faydaları arasında kemiklerin güçlenmesi gelmektedir. Kemiklerin ağır bir şekilde yaşlanması konusunda pilates son derece önemlidir. Vücudun esnemesini ve açılmasını sağlamak, daha dik görünüme kavuşmak, kamburluk gibi sorunları ortadan kaldırmak, daha doğru ve rahat bir şekilde nefes alıp vermek, kalp ve damar sağlığı için ve boyun, bel sırt ağrılarının azalmasında pilates son derece etkilidir.

Bizlere ulaşmak için web sitemizde yer alan “Canlı Destek Whatsapp” hattından hemen mesaj atabilir, veya İletişim bölümündeki telefon numaralarımız üzerinden direkt arayarak randevu alabilir ve merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Hayal ettiğiniz vücuda kavuşmak ve sağlıklı bir bedene sahip olmak için hiç durmadan hemen arayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir